O MNIE

Zdrowie i żywienie człowieka jest moją pasją odkąd sięgam pamięcią. Całą młodość trenowałam różne dyscypliny sportu i skupiałam się na tym co jem.

Zawodowo od 20 lat byłam menagerem zarządzającym dużym przedsiębiorstwem i wieloma ludźmi. Tak- praca z człowiekiem to jest to co zawsze było najbliższe memu sercu. Nie bez powodu moje pierwsze wykształcenie to  socjologia. Przez wiele lat pełniłam funkcję coach’a, mentora, lidera. Wspierałam ludzi w ich rozwoju, często byłam kierunkowskazem na ich drodze zawodowej.

Jednak to co mnie najbardziej kręciło to to co jedzą ludzie wokół mnie, co piją i czy w ogóle piją. Dzięki mnie wiele osób zmieniło swoje podejście do jedzenia, odrzucając złe nawyki i wprowadzając takie, które im służą. To dzięki tym ludziom uzmysłowiłam sobie że muszę coś w swoim życiu zmienić. Postanowiłam pójść za głosem serca.

Skończyłam studia dietetyczne, zaczęłam pracować dodatkowo z pacjentami i okazało się…że to jest to co mnie w życiu stymuluje. Pomoc ludziom i czerpanie radości z ich wyników stało się podstawowym celem mojej pracy.

Moją misją jest Twój cel. Moim sukcesem poprawa Twojego zdrowia i Twoje dobre samopoczucie.

Mam przyjemność pomagać ludziom z szeregiem problemów zdrowotnych: nadwaga, otyłość, nowotwory, stwardnienie rozsiane, choroby tarczycy, inne choroby autoimmunologiczne, problemy z jelitami, choroby sercowo-naczyniowe. Dowiedziałam się jednego. Każdą osobę należy traktować indywidualnie i każda osoba wymaga zindywidualizowanego programu żywieniowego. Także ta, która chciałaby zgubić zbędne kilogramy. Wyznaję zasadę, że nie ma diety uniwersalnej. Każdy jest inny i dlatego potrzebuje programu żywieniowego dla siebie.

Pragnę pomóc także Tobie. Zapraszam na moją stronę i do kontaktu ze mną. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości i nauczyć Cię jak podnieść jakość swojego życia poprzez dobre zasady odżywiania.